Diyarbakır İkinci El Beyaz Eşyalar

Diyarbakır İkinci El Beyaz Eşyalar

Evim Evkur

Whatsapp İletişim Hattımız Evim Evkur!

Yandaki butona basarak direk whatsapp ile online olarak görüşebilirsiniz.

İkinci El Buzdolabı

Diyarbakır il sınırları içerisinde kurulmuş olan bir firma olarak sizlere ikinci el eşya kapsamında aradığınız ve bulamadığınız tüm ürünleri sıfır ayarında sizlere temin etmek gayesi ile açılmış olan bir firmayız. Yıllarca özgün tasarımları ve renkleri ile tüm zamanların en çok tercih gören ikinci el eşyalar üzerinden bizlere elde etmek istediğini markalarda da anında firmamıza irtibat kurarak bizlerden seçmeniz mümkün olacaktır. Diyarbakır ilinde çalışan firmamız kapsamında sizler de büyük özgün formalarda tasarımları ile ön plana çıkan tüm zamanların en çok rağbet gören ev ve iş yerlerinizde olmasını beklediğiniz ikinci el eşyalarınız ile mekânınızı süslemenize yardımcı oluyoruz.

İkinci El Çamaşır Makinası

Firma olarak sizlerin emrine amadeyiz. Birçok çeşitlilik arz eden kaliteli ve nitelikli özgün tasarımları ile canlı renklerde ikinci el eşyalarımız sıfır ayarında sizlere sunulmakta olup 7/24 canlı hizmet hattı üzerinden de web sitemiz kapsamında anında bizlerden erişmek istediğiniz bütün bu yapılanmalar ile bizlere ulaşmanız mümkün olmaktadır. Diyarbakır ikinci el beyaz eşya olarak da sizlere tertemiz ve sağlam ürünlerimizi sunarak mutfak ve yıkama eşyalarına yönelik büyük fırsatlarımız beyaz eşya kapsamında da sizler için sunulmaktadır. Bu bağlamda elde edeceğiniz pozitif süreçler içinde beraberinde gelen kaliteli fırsatlarımız ile bu beyaz eşyalarınızı sizler de temin ederek bizlerden nitelikli bir ikinci el eşya temini edebilirsiniz.

İkinci El Bulaşık Makinası

Kaliteli ve güvence içinde profesyonel elemanlarımız doğrultusunda bizlerden elde edeceğiniz tüm zamanların en çok rağbet gören desteklerimiz ile bizlere erişmek ve ilgili katkılarımız doğrultusunda da Diyarbakır ikinci el beyaz eşya ürünlerimiz ile bizlerden büyük fırsatlarımızı elde etmeniz mümkün olacaktır. Ayrıcalıklı ikinci el eşya kullanımında uygun fiyat aralıklarında sizlere yönelik ulaştıracağımız tüm bu ürünlerimiz ile bizlerden elde edeceğiniz profesyonel firma hizmetimizden tüm müşteriler olduğu gibi sizler de hoşnut kalacaksınız.

İkinci El Klima

Web site üzerinden yapacağınız bütün bu fırsatlarımız üzerinden elde edeceğiniz ikinci el eşya temini ile 7/4 canlı destek merkezleri ile sizler de tercih edeceğiniz zengin kazanımlarımız ile mutlu olacaksınız. Beyaz eşyalarda en sağlam ve sıfır atarında kullanılmış ürünler sizleri bekliyor

İkinci El Fırın

Diyarbakır 2. El Fırın Ocak Alım Satım olarak Evim Evkur bünyesinde siz değerli Diyarbakırlı hemşehrilerimizin ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Diyarbakır Spotçu aramalarında karşınıza çıkacak olan Evim Evkur, 2. el fırın ocak alımı ve satımı konusunda sizlere hizmet vermektedir. Diyarbakır 2. El fırın ocak alımında ve satımında nelere dikkat edilmeli, fiyat konusunda kimlere güvenilmeli ve en önemlisi alınan fırının temizliği ve arızası olup olmadığı kontrol edilmeli.

İkinci El Derin Dondurucu

Diyarbakır ikinci el dondurucu gereksinimi günden güne artmaktadır. Biz Evim evkur olarak ikinci el derin dondurucularınızı alıp değerlendiriyoruz. Aynı zamanda elimizde olan derin donduruların satışınıda yapmaktayız. Whatsapp ile siparişinizi verdikten sonra hiçbir kargo ücreti ödemeden kapınıza kadar derin dondurucuyu getiriyoruz.

Hızlı Mesaj Gönder

Yardıma mı ihtiyacınız var hemen iletişime geçiniz

Doğrulama hatası oluştu. Lütfen alanları girin ve tekrar gönderin.
Teşekkür ederim ! Epostanız ulaştı.
whatsapp
yoltarifi
hemenara